Program Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz

Firma Arbonne ma przyjemność oferować program zwany Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w ramach konkurencyjnego SuccessPlanu Arbonne. Niezależni Konsultanci, którzy osiągnęli status Regional Vice President (RVP) lub wyższy kwalifikują się do uzyskania miesięcznego dodatku pieniężnego na leasing lub zakup białego samochodu marki Mercedes-Benz. Dodatek ten jest przydzielany na podstawie uzyskanych wyników i sprzedaży dokonanej danego miesiąca.

Pomożemy Ci przejść przez proces zakupu Twojego nowego białego samochodu marki Mercedes-Benz lub zawarcia umowy leasingu na ten samochód w specjalnej ofercie Arbonne. Jest to bardzo proste, jeśli skorzystasz z naszych instrukcji.

Wiemy, że nie możesz się doczekać. My również! Osiągnięcie poziomu Regional Vice President to coś naprawdę wyjątkowego. Chcemy, aby ten czas był dla Ciebie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Pokaz samochodu marki Mercedes-Benz

Jest to specjalne wydarzenie, które pomoże Ci rozwinąć biznes i świętować z Twoim upline! Zaproś jak najwięcej gości, aby pokaz był jeszcze wspanialszy. Firma Arbonne dostarczy produkty o łącznej wartości 2800 zł (SCD), których możesz użyć jako prezenty dla gości, nagrody w losowaniu lub do stworzenia wystawy na pokazie Twojego nowego samochodu. Pokaz samochodu powinien odbyć się przynajmniej pięć tygodni po otrzymaniu powiadomienia o awansie na poziom Regional Vice President.

Wymagania kwalifikacyjne do Dodatku Pieniężnego Mercedes-Benz

Jaki model mercedesa? To zależy od Ciebie. Upewnij się tylko, że będziesz w stanie spłacać miesięczne raty. Wypłaty w ramach programu Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz przelewane są bezpośrednio na Twoje konto, a kwoty ustalane w oparciu o Twoje punkty QV w Regionie Centralnym (Central Region) lub Centralnym Obszarze Krajowym (Central Nation) oraz punkty promocyjne (promotion credits).

REGIONAL VICE PRESIDENT

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 3000 zł
40 000 QV w Regionie Centralnym

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 2200 zł
35 000 QV w Regionie Centralnym

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 1500 zł
30 000 QV w Regionie Centralnym

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 750 zł
25 000 QV w Regionie Centralnym

NATIONAL VICE PRESIDENT

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 3700 zł
160 000 QV w Centralnym Obszarze Krajowym

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 3000 zł
140 000 QV w Centralnym Obszarze Krajowym

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 2200 zł
120 000 QV w Centralnym Obszarze Krajowym

Dodatek Pieniężny Mercedes-Benz w wysokości 1500 zł
100 000 QV w Centralnym Obszarze Krajowym